Lisca

Značka dámského prádla Lisca je vyráběna stejnojmennou firmou původem ze Slovinska. Firma byla založena v roce 1955 a v současnosti kromě zemí bývalé Jugoslávie exportuje své výrobky do 19 zemí, zejména Evropy. Na českém trhu výrobky značky Lisca jsou přitomny od roku 1991. Kromě dámského spodního prádla vyrábí a dodává širokou paletu plavek, triček a halenek a v poslední době také nočního prádla. Lisca je známá jako výrobce kvalitního prádla, které se vyznačuje zejména dlouhou životností. Škála podprsenek se v průběhu let postupně rozšiřovala a dnes jsou nabízeny podprsenky od košíčků AA až do košíčků G. Totéž platí i pro plavky.

Pro rozšíření své nabídky i oslovení mladší generace připravila Lisca před několika lety také prádlo pod názvem Cheek by Lisca, která se vyznačuje větším důrazem na barevnost a módnost, tzn. dává více důraz na vizuální dojem. Rozsah velikostí není tak obsáhlý a pohybuje se od A až do F. 

Dnes patří Lisca k největším výrobcům a dodavatelům dámského spodního prádla v Evropě. Naši nabídku spodního prádla značky Lisca naleznete na prodejně Čechova 21 Přerov.